Hizmetlerimiz /

Küçük dostlarımıza özel hizmetlerimiz.

Sevgili hayvan dostları

Bizim neşemizle, sevincimizle sevinen; kederimizle, üzüntümüzle üzülen; iyi günde ev arkadaşımız, kötü günde dert ortağımız olan; türlü türlü maskaralıklarla, en somurtkan anımızda bile bizi kolayca gülümsetebilen; sınırsız, karşılıksız sevgileri ile yaşamın unuttuğumuz tatlarını, güzelliklerini bize hatırlatan can yoldaşlarımız, sadık dostlarımız evcil hayvanlarımız... Gerek onlara hasta olmayı yakıştıramamaktan gerekse ağrıya, acıya karşı akıl almaz dirençlerinden dolayı şunu sık sık unutuyoruz: Birkaç lokma yemek, birkaç yudum su karşılığında hayatlarını hayatımıza bağlayan, varlıklarını varlığımıza ekleyen bu güzel dostlarımızın da bizler kadar çok ve çeşitli sağlık ihtiyaçları vardır.

Örneğin, dişimiz mi ağrıyor, unutmayalım ki onun da dişi ağrıyabilir; böbrek taşımız mı var, unutmayalım ki onun da olabilir; gözlerimiz eskisi gibi görmüyor mu, unutmayalım ki bu, onun da başına gelebilir... Güzel dostlarımızın bizden tek farkları, ne kadar acı çekseler ne kadar ihtiyaç içinde olsalar da bunu dile getirememeleridir.

PAZAR AÇIK

Yenilenen binamızda, sizlere pazar günleri de hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

TÜM EVCİL HAYVANLAR

Deneyimli kadromuz ile tüm evcil dostlarımızın sağlığı ve tedavileri için hizmet veriyoruz.

PET PANSİYON

Sürekli hijyen kontrollü özel havalandırmalı, pansiyonumuzda her türlü hayvanınız için hizmet veriyoruz.

PET SERVİS

İstanbul içi Avrupa yakasın'da muayene, tedavi ve her türlü veterinerlik hizmeti için kapınıza kadar geliyoruz

PET TEDAVİ

Veteriner dahiliye, cerrahi, jinekoloji ve koruyucu hekimlik alanlarında uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

PET KUAFÖR

Veteriner hekim gözetiminde traş ve medikal banyo hizmetleri ile randevulu olarak hizmet veriyoruz.

PET YOĞUN BAKIM

Tedavi süresince veya operasyon sonrası ısı, nem ve oksijen ayarı yapılmış yoğun bakım kabinlerimiz de en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

PET DİŞ HEKİMLİĞİ

Uzman veteriner hekimlerimiz ile birlikte; diş taşı temizliği, diş çekimi, kanal tedavisi, diş dolgusu ve çene cerrahisi alanlarında hizmet veriyoruz.

RENAL PET CARE

Periton diyalizi ünitemiz ile böbrek hastası olan küçük dostlarımıza hizmet veriyoruz.

Görüntüle

PET SHOP

Pet Shop'umuzda küçük dostlarımız için birbirinden eğlenceli oyuncular ve lezzetli mamalar tutuyoruz.

Hemen ara !

VETERİNER DOPPLER ULTRASON

Ayrıntılı organ muayenesi 3D/4D ve renkli veteriner doppler ultrason hizmeti sunmaktayız.


VETERİNER ENDOSKOPİ

Gastroskopi, bronkoskopi, kolonoskopi gibi ayrıntılı organ muayenesi hizmeti sunmaktayız.


KÖK HÜCRE TEDAVİSİ

Kliniğimizde küçük dostlarımız için kök hücre tedavisi yapılmaktadır.

Görüntüle

HEPİMİZ İNSANIZ

Bu yüzden ne yazık ki, hatalar insanlar içindir. Zor ve yorucu bir günün akşamında veya gideceğimiz bir davet öncesinde, dostumuzu hekimine götürmek için daha uygun bir zamanı beklemek bizlere çok çekici bir seçenek gibi görünebilir; ama unutmayalım ki o, bu "daha uygun bir zaman"ı acı çekerek (hiç sesini çıkarmadan) beklemek zorunda kalacak. Ve daha da kötüsü, geçen bu zaman onun için geri döndürülemez kayıplara neden olabilir. Dostumuzda herhangi bir olağan dışı durum/davranış sezdiğimizde, ne yapmamız gerektiğini öğrenmek için internete bakmak, eskiden okuduğumuz bir gazete haberini hatırlamak, "bilen bir arkadaş" ı aramak bize, bir hekime başvurmaktan daha kolay görünebilir. Ancak tıbbi bilginin en güvenilir kaynağı hekimlerdir. Hekimlik, uzun süren, içinde usta-çırak ilişkisi barındıran, oldukça ağır bir eğitimin sonunda edinilen bir meslektir ve tüm meslekler gibi, asla bitmeyen bir tecrübe edinme sürecidir. Bir internet sitesinde birbirinin aynı gibi anlatılan belirtiler, bir hekim için akla kara kadar farklı olabilir. Bir gazete haberinde "normal olan", bir hekim için acil durum belirtisi olabilir. Bilen bir arkadaş için farkedilemez olan, hekim kontrolündeki teknik cihazlar için gün gibi açık olabilir...

PetVet Veteriner Kliniği olarak BİZLER;

Veteriner tıbbın tüm bilgi birikiminden yararlanarak, tıbbi teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak bütün güzel dostlarımıza, ihtiyaç duydukları tüm bakımı, sevgi ve şefkatle sağlamaya hazır olduğumuzu belirtir, sizlere sevimli dostlarınızla sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Unutmayın: Bir hekimin yerini ancak bir başka hekim tutabilir; asla bir internet sitesi, bir gazete haberi veya "bilen bir arkadaş" değil!

Mini ve Maksicheckup paketlerimizle petiniz kontrol altında!