Hakkımızda /

Petvet Veteriner Tıp Merkezi

PETVET VETERİNER TIP MERKEZİ

Petvet Veteriner Tedavi Merkezi'nin temel hekim kadrosu Uzman Veteriner Hekim Alper IŞIK önderliğinde oluşmaktadır. Bünyesinde çeşitli stajyer öğrencilere staj imkânı sunan klinik, özel uzmanlık isteyen tedavi ve müdahalelerde, tedavi ve müdahalenin başarısı adına, gerekli uzmanların yardımını almaktan da kaçınmamaktadır.

MİSYON

Size ve petinize en kaliteli hizmeti verebilmek, kaliteli hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak. Petinizin en iyi şekilde tedavisi, bakımını yaparak her an yanında olduğunu hissettirmek. Türkiye'de ve dünyada insanlar kadar hayvan haklarının savunuculuğunu yapmak. Kimsesiz ve sahipsiz hayvanların sıcak bir yuvaya sahip olmasını sağlamak.

VİZYON

Türkiye'de ve bölgede hayvan sağlığı ve bakım hizmetleri konusunda mükemmellik merkezi olarak tanınmak.

Ekibimizle tanışın

Uzman.Dr. Veteriner HEKİM Alper IŞIK

(BİYOKİMYA - EGZOTİK - CERRAHİ - DAHİLİYE)

Adıyaman doğumlu olan Alper IŞIK, 1999 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuş, 2006 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesinde Veteriner Biyokimya Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. 2017 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknoloji alanında doktorasını tamamlamıştır. İki çocuk babası olan Alper IŞIK, 2008 yılında PetVet Veteriner Tıp Merkezini kurmuştur. Koko isminde bir köpeği ve Kardelen isminde bir kedi sahibidir.

Bahar Akçalar

4 Nisan 1996 yılında İstanbul'da doğdu. 2014 yılında İstanbul Kadıköy Lisesi'inden mezun oldu. Aynı yıl, İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölünü kazandı ve 2 yıl sonra bu bölümden ayrılarak 2016 yılında Namık Kemal Üniversitesi Veteriner Fakültesi'inde öğrenimine başladı. Şu anda 3. Sınıfta olup 2017 yılında Petvet ailesine stajer olarak katılarak klinik deneyimlerini edinmeye başlamıştır.

Burcu BULUT

15.01.1996 Kayseri Dogumluyum . Uludag universitesi lab. Veteriner saglik teknikerligi onlisans 2018 mezunuyum . İstanbul fatih veteriner kliniginde 3 yıl görev yaptım .(Veteriner Sağlık Teknikeri)