Hakkımızda /

Petvet Veteriner Tıp Merkezi

PETVET VETERİNER TIP MERKEZİ

Petvet Veteriner Tedavi Merkezi'nin temel hekim kadrosu Uzman Veteriner Hekim Alper IŞIK önderliğinde oluşmaktadır. Bünyesinde çeşitli stajyer öğrencilere staj imkânı sunan klinik, özel uzmanlık isteyen tedavi ve müdahalelerde, tedavi ve müdahalenin başarısı adına, gerekli uzmanların yardımını almaktan da kaçınmamaktadır.

MİSYON

Size ve petinize en kaliteli hizmeti verebilmek, kaliteli hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak. Petinizin en iyi şekilde tedavisi, bakımını yaparak her an yanında olduğunu hissettirmek. Türkiye'de ve dünyada insanlar kadar hayvan haklarının savunuculuğunu yapmak. Kimsesiz ve sahipsiz hayvanların sıcak bir yuvaya sahip olmasını sağlamak.

VİZYON

Türkiye'de ve bölgede hayvan sağlığı ve bakım hizmetleri konusunda mükemmellik merkezi olarak tanınmak.

Ekibimizle tanışın

Uzman.Dr. Veteriner HEKİM
Alper IŞIK

(BİYOKİMYA - EGZOTİK - CERRAHİ - DAHİLİYE)

Adıyaman doğumlu olan Alper IŞIK, 1999 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuş, 2006 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesinde Veteriner Biyokimya Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. 2017 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknoloji alanında doktorasını tamamlamıştır. Evli ve iki çocuk babası olan Alper IŞIK, 2008 yılında PetVet Veteriner Tıp Merkezini kurmuştur. Koko isminde bir köpeği ve Kardelen isminde bir kedi sahibidir.VETERİNER HEKİM
Cenan GÜNDOĞDU

(ACİL HEKİMLİĞİ - DOĞUM VE JİNEKOLOJİ)

Cenan Gündoğdu, 3 Ağustos 1978'de Sakarya'da doğdu. Üniversite öğrenimini Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinde tamamladı. 2015 yılında PetVet ailesine katıldı. Evli ve iki çocuklu babasıdır. Ponpon isimli bir tavşanı vardır.


VETERİNER HEKİM
EZGİ ÇELİK

(DAHİLİYE - YOĞUN BAKIM SORUMLUSU)

1992 Edirne doğumlu olan Ezgi ÇELİK, 2017 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuş ve PetVet ailesine katılmıştır. Damla adında bir kedisi vardır.VETERİNER SAĞLIK TEKNİKERİ
ALPER UĞUR ŞİMŞEK

YÖNETİCİ ASİSTANI

2 Mayıs 1993 yılında İstanbulda doğdu.Anadolu Üniversitesi Veteriner ve Laborant Sağlık bölümünde son sınıf öğrencisidir. Pandora isminde Husky cinsi bir köpeği bulunmaktadır.
Rüveyde Balkan

Rüveyde Balkan 27 Şubat 1981'de Kastamonu'da doğdu 2001 yılında Açıköğretim Lisesinden mezun oldu.2016'da Kocaeli Üniversitesi Kartepe Atçılık Meslek Yüksek Okulunu kazandı.Kazandığı okulunu dondurup 2017'de Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık bölümünde eğitim görmeye başladı.Petvet ailesine 2018'de katıldı.Özgecan Kuleyinoğlu

Özgecan Kuleyinoğlu 12 Nisan 1996 yılında Edirne’de doğdu.2014 yılında Edirne Fen Lisesi’nden mezun oldu.2015 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesini kazandı.Üniversite eğitimi devam ediyor.Yabancı dil olarak ingilizce biliyor.Petvet ailesine stajyer olarak 2017de katıldı.
Bahar Akçalar

4 Nisan 1996 yılında İstanbul'da doğdu. 2014 yılında İstanbul Kadıköy Lisesi'inden mezun oldu. Aynı yıl, İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölünü kazandı ve 2 yıl sonra bu bölümden ayrılarak 2016 yılında Namık Kemal Üniversitesi Veteriner Fakültesi'inde öğrenimine başladı. Şu anda 3. Sınıfta olup 2017 yılında Petvet ailesine stajer olarak katılarak klinik deneyimlerini edinmeye başlamıştır.


MİRAY Battal

Miray Batal 11 şubat 1997 yılında İstanbul’da doğdu.2015 yılında Büyükçekmece Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.2015 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesini kazandı.Şu anda 3. sınıf olup Petvet ailesine stajyer olarak 2017'de katıldı.

Yasin Kaplan

Yasin Kaplan 18 Haziran 1997'de Malatya'da doğdu. Lise öğrenimini 2016 yılında Açık Öğretim Lisesi'nde tamamladı. 2016 yılında Namık Kemal Ünivertesi Veterinerlik Fakültersi'ni kazandı. Şu anda Namık Kemal Üniversitesi Veteriner Hekimlik bölümü 3. sınıf öğrencisi olup PetVet ailesine 2018 yılında stajyer olarak katıldı.